logo vertical new

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

9ος Καλλιτεχνικός Διαγωνισμός : «Μπαίνοντας στα παπούτσια του Άλλου… Συνδέομαι…»

Στην εκδήλωση για τη βράβευση των μαθητών Δημοτικού, Γυμνασίου και Λυκείου των σχολείων της Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Λάρισας που διακρίθηκαν στον 9ο Καλλιτεχνικό Διαγωνισμό «Μπαίνοντας στα παπούτσια του άλλου…Συνδέομαι…» παραβρέθηκε ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας, κ. Δοδοντσάκης Γεώργιος.

Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 18 Ιουνίου 2020 στις 18.30 μ.μ στο Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Λάρισας-Ο.ΚΑ.ΝΑ και διοργανώθηκε από το Κέντρο Πρόληψης Π.Ε. Λάρισας-Ο.ΚΑ.ΝΑ, την Περιφέρεια Θεσσαλίας-Περιφερειακή Ενότητα Λάρισας, το Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας και την Προϊσταμένη Εκπαιδευτικών Θεμάτων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Θεσσαλίας απηύθυνε χαιρετισμό και συμμετείχε στη βράβευση των μαθητών.