logo vertical new

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Αναπροσαρμοσμένων προσωρινών αξιολογικών πινάκων υποψηφίων εκπαιδευτικών για την πλήρωση με επιλογή των θέσεων Διευθυντών/ντριων στα Πρότυπα και Πειραματικά σχολεία της Π.Δ.Ε. Θεσσαλίας

Η Περιφερειακή Επιτροπή Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.) Θεσσαλίας ανακοινώνει:
Τους αναπροσαρμοσμένους προσωρινούς αξιολογικούς πίνακες ανά βαθμίδα εκπαίδευσης των υποψηφίων εκπαιδευτικών μετά την εξέταση των ενστάσεων για την πλήρωση με επιλογή των θέσεων Διευθυντών/ντριών στα Πρότυπα και Πειραματικά Σχολεία της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Θεσσαλίας, όπως καταρτίστηκαν με αξιολογική σειρά με την υπ΄αριθμ. 4η/06-03-2023 Πράξη της, σύμφωνα με τα κριτήρια επιλογής των περ. (α) και (β) της παρ. 1 του αρθρ. 32, του Ν. 4823/2021 (Α 136), μέσω της ειδικής ηλεκτρονικής πλατφόρμας που υποστηρίζεται από το ΙΕΠ/ΔΕΠΠΣ.
Το πρόγραμμα των συνεντεύξεων θα ανακοινωθεί τουλάχιστον 48 ώρες πριν από την έναρξη της διαδικασίας. Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να ανατρέχουν στην Ιστοσελίδα της ΠΔΕ Θεσσαλίας για τη σχετική ενημέρωσή τους.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΟΤΥΠΩΝ ΚΑΙ