Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Κισσάβου - Ελασσόνας


Όλυμπος, από το μύθο και την ιστορία στην αειφορική διαχείριση

Σας ενημερώνουμε ότι οι πίνακες συμμετεχόντων και αναπληρωματικών διαμορφώθηκαν ύστερα από σχετική κλήρωση σύμφωνα με την προκήρυξη του επιμορφωτικού προγράμματος. Σε περίπτωση που κάποιος από τους συμμετέχοντες αδυνατεί να προσέλθει παρακαλείται θερμά να ενημερώσει εγκαίρως το ΚΠΕ (με Email ή Φαξ) προκειμένου να καλυφθεί η θέση του από τον πίνακα των αναπληρωματικών.

Συμμετέχοντες


Α/Α

ΟΝΟΜ/ΜΟ

1

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΛΑΒΙΑ

2

ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

3

ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΤΕΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

5

ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

6

ΝΙΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

7

ΦΟΥΝΤΑΡΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

8

ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

9

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

10

ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΦΛΩΡΑ

11

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

12

ΔΟΞΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13

ΣΑΜΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14

ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

ΜΑΛΕΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

16

ΝΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ

17

ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

18

ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

19

ΜΠΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

20

ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ

21

ΣΑΜΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

22

ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

23

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

24

ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

25

ΓΑΤΣΑ ΑΝΝΑ

26

ΔΑΡΑΡΑΣ ΤΑΣΟΣ

27

ΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

28

ΚΡΑΝΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

29

ΠΑΛΙΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ

30

ΓΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ

31

ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

32

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

33

ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

34

ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35

ΓΑΖΕΤΗ ΞΑΝΘΗ

36

ΜΠΑΤΖΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

37

ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

38

ΤΕΓΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

39

ΓΙΑΓΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

40

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

41

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

42

ΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

43

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

44

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

45

ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

46

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

47

ΚΟΝΙΔΙΑΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

48

ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

49

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

50

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΒΑΝ

51

ΖΙΩΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

52

ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

53

ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

54

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

55

ΠΟΥΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

56

ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

57

ΠΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ

58

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

59

ΑΔΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

60

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί με σειρά προτεραιότητας


Α/Α

ΟΝΟΜ/ΜΟ

1

ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

2

ΚΟΤΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

3

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

4

ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

5

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

6

ΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΣΣΑ

7

ΑΡΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ

8

ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

9

ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10

ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

11

ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

12

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

13

ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΜΑΤΙΝΑ

14

ΜΗΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

15

ΝΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

17

ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

18

ΠΙΤΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

19

ΣΑΜΑΡΑ ΦΑΝΗ

20

ΖΥΓΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

21

ΑΣΣΙΧΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

22

ΒΟΥΖΑ    ΑΝΝΑ-ΡΟΣΚΑΓΙΑ

23

ΠΑΛΑΓΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

24

ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΕΛΛΗ

25

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

26

ΛΙΑΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

27

ΦΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΑ

28

ΣΚΟΔΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

29

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

30

ΤΣΑΝΟΥΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

31

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ


Πηγή χρηματοδότησης: Πράξη «ΚΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΠΕ)-ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ» που υλοποιείται μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ» με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης