Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προμηθευτών ΚΠΕ Κισσάβου - Ελασσόνας για διαμονή, διατροφή, καθαριότητα και φάρμακα - Έντυπα Προσφοράς

Το Κ.Π.Ε. Κισσάβου - Ελασσόνας, στο πλαίσιο της Πράξης «ΚΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΠΕ) – ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ» που υλοποιείται μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ» με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης, καλεί τους ιδιοκτήτες ξενοδοχείων- ξενώνων της ευρύτερης περιοχής της Ελασσόνας που ενδιαφέρονται να φιλοξενήσουν μαθητές και εκπαιδευτικούς στο πλαίσιο δράσεων του Κ.Π.Ε. Κισσάβου - Ελασσόνας  για το χρονικό διάστημα από 1 Οκτωβρίου 2018 έως και 31 Δεκεμβρίου 2018 να αποστείλουν κλειστές προσφορές στο Κ.Π.Ε. Κισσάβου - Ελασσόνας έως και την Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018. Οι προσφορές θα αναφέρουν την τιμή κατ' άτομο για μονόκλινα, δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια με και χωρίς πρωινό (η τιμή θα είναι με ΦΠΑ).

Καλούνται επίσης οι επιχειρηματίες που δραστηριοποιούνται στο χώρο της εστίασης και των αρτοποιημάτων να αποστείλουν, με την ως άνω διαδικασία, κλειστές προσφορές για σάντουιτς (ψωμάκι) με τυρί, μαρούλι και γαλοπούλα. Οι προσφορές θα αναφέρουν την τιμή ανά τεμάχιο με ΦΠΑ.

Το ΚΠΕ προσκαλεί  επίσης τους ενδιαφερόμενους να καταθέσουν προσφορές και

• για την Προμήθεια ειδών καθαριότητας  και ευπρεπισμού  του ΚΠΕ
  • για την σίτιση μαθητών και ενηλίκων στην Ελασσόνα
  • αλλά και για την προμήθεια φαρμάκων & αναλώσιμου υγειονομικού υλικού, για την εύρυθμη λειτουργία του ΚΠΕ

Επίσης, στα πλαίσια υλοποίησης 3ήμερου σεμιναρίου, το ΚΠΕ Κισσάβου - Ελασσόνας καλεί ενδιαφερόμενους που δραστηριοποιούνται στο χώρο να αποστείλουν έως τις 2 Νοεμβρίου προσφορές

• για σίτιση ενηλίκων στην περιοχή του Κοκκινοπηλού Ελασσόνας
  • για μικρογεύμα (catering) για 50 άτομα

Σας πληροφορούμε ότι τα τιμολόγια θα κόβονται επί πιστώσει στα στοιχεία του Ιδρύματος Νεολαίας και Διά Βίου Μάθησης και η εξόφλησή τους θα γίνεται αφού ολοκληρωθεί η διαδικασία ελέγχου των παραστατικών. Οι προσφορές θα ανοιχτούν την Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018  και ώρα 2 μ.μ στο χώρο του Κ.Π.Ε. Κισσάβου - Ελασσόνας. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να είναι παρόντες, αν επιθυμούν.

Κ.Π.Ε ΚΙΣΣΑΒΟΥ - ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Χρ. Βλαχοδήμου 1, Ελασσόνα, 40200

Πληροφορίες: Σπανός Κωνσταντίνος

Τηλ  2493-029571  Fax. 2493-029570

e-mail : kpe@thess.pde.sch.gr

URL: http://thess.pde.sch.gr/kpe

Καταληκτική ημερομηνία προσφορών 25 Οκτωβρίου 2018.